آنتن مرکزینصب آنتن مرکزی

انواع مولتی سوییچ آنتن ( اشپان – نکست – یوروتک – جرمنتک – تلوز – آستراکام )

مولتی سوییچ های ماهواره ای در هتل ها و مراکز مجاز ایران و جهان روز به روز در حال گسترش و رقابت در بازار می باشند. از این رو تصمیم گرفتیم انواع مولتی سوییچ ماهواره مرکزی را نام برده و مزایا و معایب هرکدام را ذکر کنیم. قیمت امروزی مولتی سوییچ های ماهواره دغدغه بسیاری از شما هتل داران عزیز می باشد پس تا انتهای این مطلب ما را یاری نمایید. ( مولتی سوییچ یوروتک – مولتی سوییچ نکست – مولتی سوییچ جرمن تک – تلکام – تلوز و دلتا تک ست و اشپان …)

توجه کلیه مطالب این سایت صرفا جنبه آموزشی برای هتل ها و مراکز مجاز مهمانداری اتباع خارجی دارد و کلیه مطالب طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

انواع مولتی سوییچ در بازار ایران به شرح زیر می باشند.

 • مولتی سوییچ جرمن تک germantech
 • مولتی سوییچ یوروتک eurotech
 • مولتی سوییچ نکست next
 • مولتی سوییچ اشپان
 • مولتی سوییچ تلوز
 • مولتی سوییچ آسترا کام
 • مولتی سوییچ دلتا تچ ست

حال در زیر تمامی این مولتی سوییچ ها را باذکر کارایی و قدرت سیگنال دهی بررسی می کنیم.

مولتی سوییچ ماهواره

مولتی سوئیچ ریوست RioSat

یکی از مولتی سوئیچ های کیفیت خوب و موجود در بازار ایران که برد داخلی آن بیانگر کیفیت آن نیز هست… این مولتی سوئیچ یکی از بهترین ترین محصولات تست شده نسبت به قیمت آن در این مجموعه می باشد. این مولتی سوئیچ در واقع کیفیت بعدی مولتی سوئیچ یوروتک می باشد که در محصولات جدید به علت فروش بالا ترانس نیز تعویض گردیده است.

معایب مولتی سوئیچ ریوست :

 • ضد آب نبودن محصول
 • کیفیت ضعیف ترانس البته در مدلهای جدید برطرف شده است.

مزایا مولتی سوئیچ ریوست:

 • ارزان بودن محصول نسبت به کیفیت
 • متراژ بالای ارسال سیگنال
 • حفاظت در خروجی واحدها
 • مناسب برای تعداد واحد بالا
 • گارانتی مدت دار

مولتی سوییچ جرمن تک Germantech sat

مولتی سوییچ جرمن تک ماهواره

مولتی سوییچ های جرمن تک در ابتدای ورود به بازار ایران بهترین کیفیت را داشتند و در ایران طرفداران زیادی را پیدا کردند که البته کیفیت این نوع از سوییچ ها بسیار بالا بود ولی بعد از گذشت چند سال شاهد آن بودیم که این نوع از سوییچ به صورت تقلبی وارد بازار ایران شد و تشخیص اصل از تقلبی آن برای افراد عادی بسیار سخت می باشد.

مزایا و معایب مولتی سوییچ جرمن تک german tech

امروزه بسیاری از مردم در خرید این محصول بسیار مردد هستند و این محصول را پر حاشیه ترین محصول کرده اند مولتی سوییچ جرمن تک دارای مزایا و معایب بسیاری است که در زیر به آن اشاره می کنیم.

مزایا

مولتی سوییچ اصلی جرمن تک دارای مزایای زیر می باشد.

 1. کیفیت بالای تجهیزات (البته در مدل اصلی )
 2. دارای تیونر قوی ارسال ولتاژ به ال ان سی ها
 3. پشتیبانی از چهار ماهواره
 4. پشتیبانی از آنتن مرکزی
 5. ارسال سیگنال تا 70 متر
 6. پشتیبانی از کلیه کانال های 4k 3d , فول اچ دی

معایب

 1. نداشتن سوییچ مجزا برای آنتن مرکزی
 2. قیمت بالای تجهیزات نسبت به کیفیت

مولتی سوییچ یوروتک Eurotech

مولتی سوییچ های یوروتک یکی از با کیفیت ترین محصولات مولتی سوییچ ماهواره مرکزی هستند این مولتی سوئیچ ها از بسته بندی تا کیفیت ترانس بسیار باکیفیت بوده و دارای گارانتی نیز می باشند. این محصولات قیمت بالاتری از مولتی سوئیچ های دیگر در بازار ایران دارند ولی قیمت بالاتر بیانگر کیفیت آنها نیز می باشد.

مولتی سوییچ ماهواره مرکزی یوروتک + قیمت
نوع قدیمی محصول یوروتک

سایت اصلی محصول EuroTechSat.com

مولتی سوییچ های مرکزی ماهواره ای یوروتک نسبت به قیمت آن بسیار مقرون به صرفه تر از محصولات دیگر مولتی سوییچ می باشند. کیفیت بالا ظاهری جذاب و قطعات با کیفیت داخلی

مزایا و معایب مولتی سوییچ یوروتک eurotech

مولتی سوییچ های یوروتک در بازار امروزی بسیار محبوبیت بالایی دارند و البته نوع تقلبی آن در بازار دیده نمیشود. در زیر به معایب و مزایای هر کدام از این مولتی سوییچ ها اشاره می کنیم.

مزایا

 1. قیمت مناسب نسبت به کیفیت بالا
 2. کیفیت بالای قطعات
 3. دارای سوییچ مجزا برای آنتن مرکزی
 4. پشتیبانی از چهار ماهواره و بیشتر
 5. دارای گارانتی بالا
 6. حفاظت در خروجی محصول
 7. ساپورت کلیه کانال های 4k . 3D . FHD
 8. بسته بندی عالی محصول

معایب

 • کم بودن محصول در بازار

مولتی سوییچ نکست next

مومولتی سوییچ مورد بحث این روزها و قیمت پایین در بازار باعث شده تا این محصول فروش بالایی داشته باشد و البته کیفیتی پایین تر از مشابه آن یوروتک . توجه داشته باشید که نوع تقلبی تمامی مدل های معروف مولتی سوییچ در بازار ایران بسیار زیاد است و تنها با چسباندن یک برچسب به فروش می رسد.

مولتی سوییچ نکست next

مزایا و معایب مولتی سوییچ نکست Next

مولتی سوییچ نکست یکی از فراوان ترین محصولات در ایران است ما در این مطلب نوع اصلی آن را ذکر میکنیم و معایب و مزایای مولتی سوییچ ماهواره نکست را بررسی می نماییم.

مزایا

 1. دارای سوییچ مجزای آنتن مرکزی
 2. کیفیت بالای قطعات
 3. مناسب برای تعداد واحد پایین
 4. پشتیبانی از چهار ماهواره
 5. ساپورت کلیه کانال های 4k 3d fhd

معایب

 1. ارسال سیگنال تا 50 متر
 2. کم شدن سیگنال در تعداد بالای واحد ها
 3. کیفیت بسیار پایین در نوع تقلبی آن
 4. گارانتی کم محصول

مولتی سوییچ اشپان آلمان spaun

مولتی سوییچ فوق العاده و ساخت آلمان که البته نوع آلمانی آن بسیار سخت پیدا می شود ولی در صورت یافتن بسیار قوی می باشد. این مولتی سوییچ نوع چینی و تقلبی آن نیز در بازار بسیار زیاد است و کیفیت بسیار پایینی دارد و در صورت خرید نوع تقلبی و چینی آن مطمعنا پشیمان خواهید شد.

مولتی سوییچ اشپان ماهواره

مولتی سوییچ های اشپان اصل دارای مشخصه های می باشد که می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مزایا و معایب مولتی سوییچ اشپان آلمان

مولتی سوییچ ماهواره ای اشپان البته نوع اصلی و آلمانی آن دارای کیفیت مثال نزدنی است و در صورتی که در خرید آن شک دارید به شما توصیه می کنم آن را تهیه نمایید. چراکه در بازار امروزی نوع تقلبی آن بسیار زیاد است و این به دلیل کیفیت بالای این محصول بوده که چینی هارا به فکر تقلید واداشته است.

مزایا

 1. قدرت سیگنال دهی بالا
 2. کیفیت بالای قطعات
 3. ارسال قوی سیگنال توسط ولتاژ
 4. استفاده از ترانس با قدرت آمپری 5 آمپر
 5. ساپورت 4 ماهواره به بالا
 6. ساپورت تمامی کیفیت های پخش
 7. ساپورت کانال های 3d , 4k , fhd

معایب

 1. نداشتن سوییچ مجزا برای آنتن مرکزی
 2. کیفیت بسیار پایین در نوع تقلبی آن
 3. نداشتن گارانتی

مولتی سوییچ آستراکام Astracom

مولتی سوییچ های آستراکام در بازار رقابتی بین ماهواره های مرکزی وارد بازار ایران شدند و کیفیت ساخت این نوع از مولتی سوییچ متوسط رو به بالا می باشد و نوع تقلبی آن نسبت به نوع ها و برندهای دیگر کم می باشد ازین رو بهتر میتوان نوع اصلی آن را تهیه نمود.

مولتی سوییچ آستراکام ماهواره مرکزی

مزایا و معایب مولتی سوییچ آستراکام

مولتی سوییچ های آستراکام هنوز تست خود را پس نداده اند چراکه این نوع محصول تازه وارد بازار شده و زود است بخواهیم راجع به ان صحبت نموده و آن را مقایسه کنیم.

مولتی سوییچ های دلتا تچ ست Delta techsat

این نوع از مولتی سوییچ های ماهواره محصولات با کیفیت چینی هستند که نمیتوان گفت بهتر از مدل های دیگر است اما میتوان گفت از نوع تقلبی هر کدام از مولتی سوییچ ها با برندهای متفاوت بهتر هستند.

لطفا جهت کارشناسی رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت انواع مولتی سوییچ ماهواره ( جرمن تک – یوروتک – تلوز – نکست – اشپان – دلتا تچست – آستراکام )

دغدغه بسیاری از مردم قیمت این مولتی سوییچ ها برای نصب بر روی ساختمان است و این که آیا این قیمت نوع تقلبی آن است یا نوع اصلی و مارک آن. توجه به این نکته که آیا تفاوتی بین نوع تقلبی و نوع اصلی وجود دارد یا خیر باید توسط کارشناسان صورت گیرد.

قیمت مولتی سوییچ ماهواره

ازین رو گروه سریر تصویر همواره سعی نموده تا شما عزیزان را در بازار امروزی راهنمایی کند تا بهترین خرید مولتی سوییچ اصلی را داشته باشید و حد الامکان مشاوره ای رایگان برای شما اختصاص دهد.

قیمت های این نوع از مولتی سوییچ ها بسته به دلار تغییر می یابد پس جهت اطلاع از لیست قیمتها میتوانید باکارشناسان ما در تماس باشید.

دیاگرام عملکرد مولتی سوییچ ماهواره

عملکرد هر نوع از مولتی سوییچ های ماهواره به یک شکل است و میتوانید نحوه نصب دقیق مولتی سوییچ ها را در این مطلب مشاهده نموده و دیاگرام خطی آن را نیز در اشکال متحرک زیر مشاهده نمایید.

نحوه عملکرد مولتی سوییچ ها

همانطور که در تصویر بالا مشاهده نمودید نحوه عملکرد تمامی مولتی سوییچ های ماهواره به همین شکل بوده و دیاگرام کلی آن در یک ساختمان به صورت زیر می باشد.

دیاگرام مولتی سوییچ ماهواره مرکزی

فروش انواع مولتی سوییچ ماهواره مرکزی ( جرمن تک – یوروتک – تلوز – نکست – اشپان – دلتا تچست – آستراکام )

متاسفانه در بازار امروزی و جهت سود فراوان بسیاری از فروشندگان آنتن های مرکزی و ماهواره های مرکزی فقط نوع تقلبی آن را وارد کرده و جهت فروش محصولات خود به اجبار آن را با نوع اصلی جایگزیم می کنند. البته کم نیستند شرکت هایی که کیفیت را فدای فروش یکباره خود نمی کنند و بهترین بازاریابی را رضایت مشتری می دانند.

ازین رو به شما عزیزان توصیه میکنم اجناس خود را از شرکت هایی تهیه نمایند تا حدالامکان جهت کیفیت محصول خود گارانتی ارایه دهند.

گروه مهندسی سریر تصویر آماده هر نوع کارشناسی رایگان و کمک به هموطنان خود می باشد تا بتوانند اجناسی درخور ایرانیان تهیه و استفاده نمایند.

بهترین مولتی سوییچ ماهواره مرکزی چیست؟

این سوال ممکن است در ذهن تک تک افرادی که تصمیم بر نصب آنتن مرکزی برای ساختمان خود را دارند به وجود بیاید.

البته جواب به این سوال نیاز به کارشناسی داشته و بسته به نوع ساختمان متفاوت است چراکه در بسیاری از ساختمان ها که تعداد واحد پایینی دارند نیاز به هزینه کردن زیاد جهت نصب بهترین مولتی سوییچ نیست چراکه در ساختمان های کم واحد مولتی سوییچ های با کیفیت پایینتر و سیگناتل دهی کم نیز جوابگو است.

اما به طور کلی مواردی که باعث جواب دادن به این سوال است به صورت زیر می باشد.

 1. نوع برند بسته به تعداد واحد متفاوت می باشد
 2. نوع برند بسته به کابل استفاده شده متفاوت می باشد
 3. نوع برند بسته به نحوه کابل کشی ساختمان متفاوت می باشد
 4. و در انتها طول کابل کشی بسیار تاثیر گذار است.

اما بهترین روش کارشناسی جهت نصب بهترین مارک و مدل است. البته این نوع کارشناسی مستلزم دادن گارانتی توسط کارشناس طراح می باشد.

جهت کارشناسی رایگان و اطلاع از لیست قیمت ها و انجام پروژه با کارشناسان ما در تماس باشید.

در ویدیو زیر نحوه عملکرد مولتی سوییچ ها و ارسال و دریافت سیگنال و ورودی هر مولتی سوییچ را مشاهده نمایید. توجه کنید که این ویدیو به زبان عربی می باشد ولی کاملا توسط تصویر گویای مطلب می باشد.

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

 1. اطلاعاتی که درباره مولتی سوییچ یوروتک توی سایتتون گذاشتین خیلی عالی بود. ممنون. یه سوال مولتی سوییچ اشپان دیگه از آلمان وارد نمیشه؟

  1. خیر مولتی سوییچ های اشپان نه تنها آلمانی نیستند بلکه از چین وارد می شوند و تحت لیسانس هم نیستند و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonکارشناسی رایگان